Hakkımızda

Alfa Hidrolik 1998 yılında organize sanayi bölgesinde 1000 m2’lik alanda kurulmuştur. İmalatına traktör hidrolik direksiyon kitleri üreterek başlayan Alfa Hidrolik, 2002 yılında ürün grubunu genişleterek hidrolik silindir imalatını da bünyesine eklemiştir. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek bu özelliğini üretimine yansıtmayı başaran Alfa Hidrolik, 2003 yılında 3500 m2 ‘lik bölümü kapalı olmak üzere, 7000 m2’lik toplam alana sahip modern tesisine taşınmıştır.

Sektöründe birçok ilki gerçekleştirerek, öncü olma özelliğini kazanan Alfa Hidrolik, 2002 yılında başlamış olduğu hidrolik silindir ürün gurubunda hızla gelişme sağlamış ve sektörünün aranan markalarından biri olmayı başarmıştır. Alfa hidrolik üretiminin tamamını OEM (Orijinal Parça Üreticisi) firmalara ihraç etmektedir.

Alfa hidrolik; üretimini, her defasında aynı kalitede sonucun alınacağı iş süreçleri yaratmayı amaçlayan, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi normlarına uygun şekilde gerçekleştirmiş, dolayısıyla ürettiği silindirlerin kalitesini uluslararası çeşitli ölçüm ve standardizasyon kuruluşlarından aldığı kalite belgeleri ile ispatlamış, bir kuruluş olmayı başarmıştır.

Teknolojiye yönelik proje endeksli çalışan Alfa hidrolik, üretimdeki mükemmeliyetçiliğinin neticesinde kaliteli silindirleri üretip, bunu tüketicinin olduğu her yere ulaştırarak, tüketici memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaç edinmiştir.

Müşterileri için, silindirlerin kullanım yeri ve amacına göre, günümüz kalite standartlarına uygun şekilde iç dizayn yapan Alfa hidrolik, 2007 yılında %23 USA ,% 19 Vietnam, % 8 İngiltere,   % 32 Kuzey İrlanda , % 4 Kanada ve diğer 18 ülkeye dağıtımını işinde uzman tecrübeli bir ekip ile modern bir tesiste kusursuz bir organizasyonla gerçekleştirmiştir. Dünya ticaretinin odak noktası olmayı ve dünya üzerinde akla gelen ilk markalardan biri olmayı hedefleyen Alfa hidrolik A.Ş. , ayrıca iş makinesi sektöründe lider firmaların onaylı tedarikçisidir.

Yılların iş deneyimini, girişime dönüştürerek kurulduğu günden bugüne kadar sürdürdüğü faaliyetlerinde kalite ve estetik beraberliğini barındıran Alfa Hidrolik, hidrolik silindir konusunda etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip etmektedir. Müşterilerine beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet ve ürün sunmak isteyen Alfa Hidrolik, çağdaş, nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile tüm dünyaya endeksli ileri teknolojiye sahip ürünler üreterek ölümsüz bir marka olmayı hedeflemektedir.

Uzman kadro, özgün tasarım, müşteri odaklı anlayış ve çalışanların katılımı ile her geçen gün kalitesini artırmayı hedefleyen Alfa Hidrolik 2009 yılında 30.000 m2’lik alana sahip yeni tesisinde, siz değerli partnörlerine hizmet vermeye devam edecektir.

+90332 239 2003
© 2016 HPS HYDRO Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. Izinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.